Zuza & Kamil

Jesteśmy ludzmi zakręconymi na punkcie owczarka australijskiego!
Uważamy, że nie ma rasy, która bardziej by pasowała do nas i naszego stylu życia – owczary są po prostu nam bliskie charakterowo – tak samo zakręcone, wesołe, towarzyskie, wierne i kochające dobrze zjeść jak my 🙂

Mieszkamy w małej wsi w okolicach Poznania, psy towarzyszą nam w codziennych zajęciach, wyjazdach czy nawet w pracy – śpią z nami w łóżku i na kanapie – jednak nie zapominamy, że to psy i potrzebują również swojego pieskiego życia!

Głównie pracuję, spaceruję i ćwiczę z nimi psie sporty ja – Zuza, Kamila konikiem za to jest pasienie, które idzie mu o wiele lepiej niż mojej nieogarniętej osobie 😀

Oboje kochamy zwierzęta i staramy się, aby każdy stwór miał u nas jak najlepiej. Nasze psiaki znają i nie mają problemu z innymi gatunkami – koty, konie, krowy, kury nie są im obce.

Żyjemy w psich kłakach, mamy je w łóżku, w kawie, w zamkniętym jogurcie – one są wszędzie ! 😀

Poza psami kochamy Afrykę, gotowanie, zwiedzanie, spacery po lesie i kupowanie obrazów, im bardziej kolorowe i więcej zwierząt przedstawiają tym lepiej!

Naszym marzeniem jest hodowla psów nastawiona przede wszystkim na prawidłowy temperament, eksterier i zdrowie. Planujemy opierać się głównie na amerykańskich liniach – jest to ojczyzna rasy i zwyczajnie tamtejsze psiaki bardzo nam się podobają. Nasza Kenia jest suczką, która przeszła OCD, stąd też wszelkie badania są dla nas bardzo ważne.

Przyszłym właścicielom szczeniąt oferujemy pomoc w każdej postaci i o każdej porze – uważamy, że do końca życia każdego szczenięcia jesteśmy za nie odpowiedzialni!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie i doradzimy jak wybrać szczeniaka, aby był przyjacielem na długie lata, na co zwrócić uwagę i o co warto pytać hodowcę.

Tyle o nas!;-)

We are people who are crazy about Australian Shepherd. This breed is just like us – crazy, happy, sociable, faithful and loves to eat well 🙂 !

We are living in small country situated near to Poznan in Poland. Dogs spends with us the big part of our time. We’re traveilng together, doing everything in home and outside. Dogs sleeps with us in bed and on couch! But we remember that dogs sometimes just like being dogs 🙂

They mostly do everything with me – walking, working, agility, frisbee, but Kamil is much better than me in herding with them 🙂

We love animals from childhood and we want them to be as happy as possible with us. They know other animals which lives near to us-horses, cows, cats, chickens etc.

We have dog hairs everywhere – in bed, in coffe, in closed yogurt – they are everywhere ! 😀


Except dogs we love Africa, cooking, traveling, walking in forrest and buying pictures ( if there is more colorful animals – its better 😀 )

We are dreaming about breeding dogs with really nice character, beautiful exterior and good health. We’re planning to rely on American lines, we really enjoy them. Our Kenia is bitch after OCD, so health tests are really important for us in every way.

We offer to future puppy owners help in every way we can help, we know that we are responsible for our every puppy until the end of his life.

We will be happy to answer any question you have!

That’s all! 🙂